Adıyaman Üniversitesi

Kariyer Planlama

 
EnglishT.C. Kimlik No
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
Şifremi Unuttum

Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
Mezun Sayıları

Önlisans
Mezunu

21651

Lisans
Mezunu

13022

Enstitü
Mezunu

477

 Sevgili Mezunlarımız,

Portala üyelik için "Şifremi Unuttum" 'a tıklanıp, istenen bilgiler girilerek geçici şifre alınacaktır.

Kullanıcı adı olarak T.C. Kimlik Numarası ve geçici şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Geçici şifrenizi Diğer İşlemler menüsünden değiştirebilirsiniz. 

YENİ!!!!! Diploma yerine geçen mezuniyet belgenizi www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifreniz ile giriş yaparak alabilirsiniz. Aldığınız bu belgeyi iş başvuruları dahil yapacağınız tüm resmi işlemlerde kullanabilirsiniz.

Değerli öğrencilerimiz; Adıyaman Üniversitesi olarak öne çıkarmak istediğimiz özelliklerimizden biri de mezunlarımızla geleceğe yönelik işbirliği, dayanışma ve diyalog içinde olmaktır.Bu amaçla oluşturduğumuz Mezunlar Portalı, mezunlarımızın hem bizimle hem de birbirleriyle kolayca iletişim kurmalarını, kendileri ve üniversitemizle ilgili bilgileri ve gelişmeleri takip etmelerini kolaylaştıracaktır. Böylece mezunlarımızla daha düzenli ve sürdürülebilir bir ilişki kurulacak, onların talepleri öğrenilip çözüm yolları aranacaktır.Bunun için, mezunlarımızın "Mezunlar Portalına" üye olmalarını bekler, başarılar ve mutluluklar dileriz.

 Şayet sorun yaşıyorsanız, mezunlar@adiyaman.edu.tr  adresine mail yoluyla veya 0 416 2233800/ 2215-2214-2207 telefonlara ulaşabilirsiniz.

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

*Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının  Europass Duyurusu İçin Tıklayınız.