Adıyaman Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 25 Haziran 2017 Pazar


Öğrenci No
Şifre
Sayıların Toplamı  
 
   
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 

YENİ! Üniversitemizde yaz okulu açılmamaktadır. Gerekli şartları sağlayan öğrenciler Bölüm Başkanlığı tarafından onaylanan dersleri yaz okulunda başka bir Devlet üniversitesinden alabilir. Detaylar için tıklayınız.

YENİ! Değerli öğrencilerimiz; Adıyaman Üniversitesi olarak öne çıkarmak istediğimiz özelliklerimizden biri de mezunlarımızla geleceğe yönelik işbirliği, dayanışma ve diyalog içinde olmaktır.Bu amaçla oluşturduğumuz Mezunlar Portalı, mezunlarımızın hem bizimle hem de birbirleriyle kolayca iletişim kurmalarını, kendileri ve üniversitemizle ilgili bilgileri ve gelişmeleri takip etmelerini kolaylaştıracaktır. Böylece mezunlarımızla daha düzenli ve sürdürülebilir bir ilişki kurulacak, onların talepleri öğrenilip çözüm yolları aranacaktır.Bunun için, mezunlarımızın "Mezunlar Portalına" üye olmalarını bekler, başarılar ve mutluluklar dileriz.

Mezunlar Portalına üye olmak veya sisteme giriş yaparak bilgilerinizi güncellemek için tıklayınız.

Akademik takvim için tıklayınız.

İnternet erişim ayarları için tıklayınız.

Kullanıcı Adı : Öğrenci numaranız

Şifre : İlk defa giriş yapanlar için, T.C. Kimlik Numaranızın ilk 5 karakteri olarak güncellenmiştir.

NOT : Öğrenci belgelerinizi Fakülte/Yüksekokul Bölüm Sekreterliklerinden veya e-devlet şifrenizle e-devlet üzerinden alabilirsiniz.

Sizleri ilgilendiren konularda daha hızlı iletişim kurabilmemiz için cep telefon numaranızı Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinde güncel tutmayı unutmayınız.

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ | Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Altınşehir Mh. 3005 Sokak No:13 02040 ADIYAMAN

Tel:04162233818 Faks:04162233836

E-Posta : oidb@adiyaman.edu.tr